יחסים עם התקשורת

31/03/2011
כיתוב

יחסי ציבור כרוכים בקשר עם העיתונות ושאר אמצעי התקשורת, טיפול בשאילתות העיתונות, הכנת עובדים בארגון לפעולת גומלין עם התקשורת, ועבודה עם מחלקת הפרסום על מודעות הממלאות תפקיד של יחסי ציבור. יועצי התקשורת של אביגל & אברמוביץ נושאים לפעמים בתואר "דובר" הארגון ובמסגרת תפקידם הם כותבים ומפיצים קטעים לעיתונות או כתבות מידע לגבי תוכניות החברה בתחום החברתי, הישגים טכניים או סביבתיים, עמדות ביחס לתביעות משפטיות, הישגי עובדים או נושאים בעלי עניין אנושי. כחלק ממערכת ענפה ומעודכנת של קשרים עם התקשורת, הופך יועץ התקשורת של אביגל & אברמוביץ למסלקה למידע אודות הארגון, מכין מידע לצריכה על ידי התקשורת ומכיר את האנשים אליהם יש להפנות מידע.

יועץ התקשורת של אביגל & אברמוביץ משמש לעתים קרובות דובר הארגון בשאילתות המועלות בכתב ובאמצעי התקשורת. בעת הצורך, יועצי התקשורת של אביגל & אברמוביץ מופיעים בתוכניות טלויזיה חדשות, מופעי בידור וכתבי עת, או תוכניות מלל בהם משוחחים מומחים אלו עם הציבור, כמעט על כל היבט של הארגון. הם גם מעניקים ראיונות באולפן או ראיונות מוקלטים, ומייצגים את האינטרסים של הארגון בכתבות בעיתונים ובכתבי עת. באותה מידה, במידה והחברה רוצה למסור מידע המעניין את אמצעי התקשורת, יועץ התקשורת של אביגל & אברמוביץ  יכנס מסיבת עיתונאים.

יועץ התקשורת של אביגל & אברמוביץ עשוי לעבוד עם המנכ"ל או עם מנהל בכיר אחר, כדי להכינם להופעה ברדיו או בטלויזיה. תרגול זה של המנהל חשוב במיוחד כאשר אמצעי התקשורת או הציבור ביקורתיים כלפי החברה.

דרג את הכתבהדירוג כתבה יחסים עם התקשורת: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
7 מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה

לכתבות נוספות

צור קשר-לא לגעת בשום אופן

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד